Eco by Sonya Pleťový hydratační krém – Super Fruit Hydrator 60 ml


Cena
990 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Kyselina hyaluronová, kokosová voda a divoká odrůda švestky vám pomůže vyplnit drobné vrásky, snížit známky stárnutí a dokonale hydratovat a vyživit pleť na buněčné úrovni.

Tento neuvěřitelně lehký pleťový krém neobsajuje žádné oleje, neucpává póry a je nekomedonní. Více

Luxusní pleťový hydratační krém

Eco by Sonya dlouhodobě zkoumala složky, které dobře vyživují pokožku a které ne. V tomto pleťovém krému vsadili na dokonalou hydrataci pokožky díky přírodním ingrediencím, které spolu dokonale harmonicky působí. 

Proč je důležitá hydratace pokožky?

Pokud v sobě pokožka nemá dostatek vlhkosti – není dostatečně hydratovaná – je tedy vysušená a ztrácí přirozenou elasticitu a pružnost. Špatně hydratovaná pokožka rychleji stárne a zvýrazňují se v ní vrásky. Úkolem hydratačních krémů je dodat potřebnou vodu pokožce.

Hydratační a vyživující kokosová voda

Kokosová voda je balzámem pro pleťové buňky díky svým bohatým vyživujícím a hydratačním vlastnostem. Pleť zanechává čistou, osvěženou a hydratovanou zároveň. Vitamíny, minerály a elektrolyty z kokosové vody dokonale doplňují hojivé účinky obsažené Aloe Vera v základu krému.

Dokonale hydratační Kyselina Hyaluronová

Její základní vlastností je schopnost vázat vodu až 1000x více než je její váha. V tom se jí nevyrovná žádná jiná látka. Vyplní v kůži prázdná místa, kdy na ně naváže vodu a pleť vypne. Dá se říct, že obnoví vlákna, která potom tkáň udržují mladou a její molekuly fungují jako přírodní houba.

Divoká švestka – bohatá na antioxidanty a vitamin C

Divoce rostoucí švestka má silné antioxidační a vitamínové vlastnosti, které přirozeně pokožku vyživují, chrání, omlazují a hydratují. Vitamin C pomáhá pečovat o lepší prokrvení, zvyšuje přívod živin a posiluje přirozený jas pleti. Chrání pokožku před působením volných kyslíkových radikálů, které poškozují pokožku. Čímž pomáhá chránit pokožku před vznikem vrásek a udržuje pleť elastickou a najatou.

Hlavní benefity Pleťového hydratačního krému:

  • výrazné anti aging vlastnosti,
  • hydratuje a chrání pleť před vnějšími vlivy,
  • úžasná péče pod make-up,
  • organicky certifikováno,
  • neucpává póry.

Používání Pleťového hydratačního krému

Ráno a večer po vyčištění pleti Eco by Sonya Čistícím pleťovým gelem naneste na pleť a krk. Jemně masírujte a vtiskněte do pokožky. 

Složení

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Natural Glycerin (Vegetable Derived)**, Natural Coco-caprylate (Plant Derived)**, Natural Isoamyl Laurate (Vegetable Derived)**, Natural Glyceryl Stearate Citrate (Vegetable Derived)**, Natural Polyglyceryl-3 Stearate (Vegetable Derived)**, Natural Dicaprylyl Carbonate (Vegetable Derived)**, Organic Shea Butter*, Water**, Natural Behenyl Alcohol (Rapeseed Ferment)**, Organic Coconut Juice*, Natural Sodium Levulinate (Plant Derived)**, Natural Sodium Anisate (Plant Derived)**, Natural Vegan Hyaluronic Acid**, Natural Lysolecithin (Plant Derived)**, Natural Sclerotium Gum (Plant Derived)**, Natural Xanthan Gum (Sugar Derived)**, Natual Pullulan (Botanical Derived)**, Silica (Natural MIneral)**, Natural Alcohol (Sugar Cane Derived)**, Kakadu Plum**, Illawarra Plum**, Burdekin Plum**, Natural Sodium Phytate (Plant Derived)**, Natural Potassium Sorbate (Berry Fruit Derived)**, Natural Parfum (Fresh Botanical Blend)**

*Certifikované, organické.
**Natural. 

Obsah balení: 60 ml

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při teplotě do 30°C.

Dodavatel

Eco by Sonya

Potřebujete-li poradit s výběrem či používáním, napište mi do poradny.