Eco by Sonya Přírodní repelent proti hmyzu Outdoor Spray 100 ml


Cena
450 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Přírodní repelent, který účinně chrání před hmyzem jako jsou komáři, štěnice, blechy, klíšťata, roztoči, mouchy a ovádi.

Bez škodlivé chemie. Díky svému netoxickému složení je vhodný pro aplikaci i přímo na kůži. Repelent pokožku chrání a zároveň ji i vyživuje díky obsahu éterických olejů.

Je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně dětí. Můžete jej nastříkat bez obav i na štípance a opatrně pomocí dlaní nanést i přímo na obličej.  Více

Přírodní repelent proti hmyzu Outdoor Spray

Přírodní repelent, který oceníte na cestách, při výletech do přírody nebo pro nerušený spánek na dovolené či doma. Oproti konvenčním repelentům obsahuje pouze přírodní ingredience. Unikátní repelent, který nejen odpuzuje hmyz, ale zároveň i vyživuje vaši pokožku.

Repelent, který je vhodný na tělo i obličej

Díky svému netoxickému přírodnímu složení je vhodný pro aplikaci i přímo na kůži, ne jen na oblečení jako většina konvenčních repelentů. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, včetně dětí. Můžete jej nastříkat bez obav i na štípance a opatrně pomocí dlaní nanést i přímo na obličej

Přírodní složení repelentu

Všechny ingredience jsou organického a přírodního původu. Repelent je certifikován Organickým potravinovým řetězcem Austrálie. Díky unikátnímu složení obsahuje vyvážený poměr éterických olejů, které přirozeně odpuzují hmyz. Neobsahuje parabeny, syntetické vůně, GMO, hliník ani žádné jiné nežádoucí syntetické látky.

Hlavní benefity Přírodního repelentu Eco by Sonya:

  • vhodný na obličej i tělo,
  • vhodný i pro děti,
  • 100% přírodní certifikovaný produkt,
  • vyživuje pokožku a zároveň ji chrání před hmyzem.

Používání Přírodního repelentu proti hmyzu

Před použitím protřepejte a naneste podle potřeby na tělo. 

Můžete aplikovat i na štípance

Pokud chcete nanést i na obličej, doporučujeme nastříkat do dlaní a opatrně rozetřít, abyste zabránili nastříkání do očí.

Testováno v Thajsku týmem Eco by Sonya v hodině největších náletů komárů :D

Složení

Organic Aloe Vera Leaf Juice*, Organic Alcohol (Sugar Cane Derived)*, Natural Caprylyl/Capryl Glucoside (Sugar Derived)**, Organic Peppermint Oil*, Organic Lemongrass Oil*, Organic Cedarwood Oil*, Organic Tea Tree Oil*, Organic Basil Oil*, Organic Clove Oil*, Organic Coriander Oil*, Organic Lemon Eucalyptus Oil*, Organic Citronella Oil*, Natural Sodium Cocoyl Glutamate (Plant Derived)**, Natural Glyceryl Caprylate (Vegetable Derived)**, Natural Polyglyceryl-6 Oleate (Vegetable Derived)**, Sodium Surfactin (Natural Preservative)**, Citric Acid (Citrusw Fruit Derived)**, Citral (Citrus Fruit Derived)**, Geraniol (Plant Derived)**, Eugenol (Plant Derived)**, Limonene (Fruit Derived)**, Linalool (Plant Derived)**, Citronellol (Plant Derived)**

*Certifikované, organické
**Natural

Obsah balení: 100 ml

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při teplotě do 30°C.

Dodavatel

Eco by Sonya


Potřebujete-li poradit s výběrem či používáním, napište mi do poradny.