Elixír horká čokoláda 70% Ajala

Vychutnejte si takovou čokoládu, jakou zbožňovali Mayové, tekutou a opravdovou.

Ajala Elixír obsahuje čistou 70% čokoládu Ajala, kterou vyrábí pouze z výběrových, eticky nakoupených kakaových bobů v BIO kvalitě a z třtinové šťávy. Výsledkem je výjimečně bohatá a naplňující chuť. Šetrně zpracovaná čokoláda je superpotravinou, která se hodí k popíjení v náročných dnech. Dodává energii a obsahuje celou škálu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. Aby vědci mohli prospěšné účinky měřit, vznikají klinické studie, kdy účastníkům dávají popíjet kvalitní horkou čokoládu a pozorují, jak to dělá dobře jejich myšlení a soustředění. Do takové studie plné čokolády bychom chtěli být zařazeni také. Zatím jsme si vymysleli aspoň svou soukromou domácí studii plné tohoto Elixíru a pozorujeme zlepšení nálady i příbytek úsměvů v celé rodině :)

Nyní v novém hnědém obalu.

Více >>

Výrobce: AJALA

289 Kč s DPH

Skladem
ks

Vychutnejte si takovou čokoládu, jakou zbožňovali Mayové, tekutou a opravdovou.

Ajala Elixír obsahuje čistou 70% čokoládu Ajala, kterou vyrábí pouze z výběrových, eticky nakoupených kakaových bobů v BIO kvalitě a z třtinové šťávy. Výsledkem je výjimečně bohatá a naplňující chuť.

Šetrně zpracovaná čokoláda je superpotravinou, která se hodí k popíjení v náročných dnech. Dodává energii a obsahuje celou škálu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. Aby vědci mohli prospěšné účinky měřit, vznikají klinické studie, kdy účastníkům dávají popíjet kvalitní horkou čokoládu a pozorují, jak to dělá dobře jejich myšlení a soustředění. Do takové studie plné čokolády bychom chtěli být zařazeni také. Zatím jsme si vymysleli aspoň svou soukromou domácí studii plné tohoto Elixíru a pozorujeme zlepšení nálady i příbytek úsměvů v celé rodině :)

Složení: kakaové boby, sušená třtinová šťáva,
obsah kakaového podílu: 70 %

Váha: 250 g
Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.
 
Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 1 rok a více od dodání.
Výrobce: Ajala Chocolate; Masná 34, Brno 602 00; C 81801 vedená u Krajského soudu v Brně
 

Tahle čokoláda je nejlepší jako úleva od stresu. Je opravdu skvělá a navíc zdravá.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!