Elixír horká čokoláda 70% Ajala

Vychutnejte si takovou čokoládu, jakou zbožňovali Mayové, tekutou a opravdovou.

Ajala Elixír obsahuje čistou 70% čokoládu Ajala, kterou vyrábí pouze z výběrových, eticky nakoupených kakaových bobů v bio kvalitě a z třtinové šťávy. Výsledkem je výjimečně bohatá a naplňující chuť. Šetrně zpracovaná čokoláda je superpotravina, jež pomáhá při soustředění, dodává energii a obsahuje řadu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. Aby vědci mohli prospěšné účinky měřit, vznikají klinické studie, kdy účastníkům dávají popíjet kvalitní horkou čokoládu a pozorují jejich zlepšení v kognitivních funkcích i zdraví kardiovaskulárního systému. Do takové studie plné čokolády bychom chtěli být zařazeni také, Zatím jsme si vymysleli aspoň svou soukromou domácí studii plné tohoto Elixíru a pozorujeme zlepšení nálady i příbytek úsměvů v celé rodině.
Více >>

Výrobce: AJALA

290 Kč s DPH

Skladem
ks

Vychutnejte si takovou čokoládu, jakou zbožňovali Mayové, tekutou a opravdovou.


Ajala Elixír obsahuje čistou 70% čokoládu Ajala, kterou vyrábí pouze z výběrových, eticky nakoupených kakaových bobů v bio kvalitě a z třtinové šťávy. Výsledkem je výjimečně bohatá a naplňující chuť.
Šetrně zpracovaná čokoláda je superpotravina, jež pomáhá při soustředění, dodává energii a obsahuje řadu výživově hodnotných látek, zejména tzv. flavonoidy. Aby vědci mohli prospěšné účinky měřit, vznikají klinické studie, kdy účastníkům dávají popíjet kvalitní horkou čokoládu a pozorují jejich zlepšení v kognitivních funkcích i zdraví kardiovaskulárního systému. Do takové studie plné čokolády bychom chtěli být zařazeni také. Zatím jsme si vymysleli aspoň svou soukromou domácí studii plné tohoto Elixíru a pozorujeme zlepšení nálady i příbytek úsměvů v celé rodině :)
Složení: kakaové boby, sušená třtinová šťáva,
obsah kakaového podílu: 70 %

Váha: 250 g 
Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.

Minimální dobu trvanlivosti garantujeme 6 a více měsíců od dodání.

Kontaktujte nás!