Květomluva sušené hovězí maso BIO jablečný mošt 25 g


Cena
105 Kč


Není skladem Sledovat dostupnost

Sušené hovězí maso ochucené jablečným moštem spojuje dvě moravské farmy. Bylinkovou, kde pěstují manželé Fryzelkovi BIO byliny a farmu Rudimov, kde chovají zvířata s férovým přístupem v BIO kvalitě. Toto maso je mírně solené a jeho sladkokyselá chuť je vhodná pro všechny bez ohledu na věk.

Maso je bohaté na bílkoviny, jedná se o tepelně opracovaný trvanlivý masný výrobek.

Vyhovuje stravování typu paleo, low carb a AIP protokolu.
Více

Menší balení ideální na cesty

Sladkokyselé sušené maso, ideální pro rychlou svačinu a zdroj bílkovin. Toto sušené maso má velmi jemnou chuť a chutná také dětem. Malé balení vhodné na cesty. Může také posloužit jako základ pro tepelnou přípravu při kempování – povaříte ve vodě, maso změkne a můžete přidat další ingredience podle chuti.

Farma Rudimov – skot a ovce z Bílých Karpat

Rodinná farma Rudimov se rozkládá v Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, kde najdete i většinu jejich pastvin. Všechna zvířata se volně pasou po celý rok na rozsáhlých loukách. V zimě jsou krmena travní senáží, senem a minerální solí a napájena z přírodních zdrojů. Chov je šetrný k životnímu prostředí a důsledně dbá na pohodu zvířat (wellfare).

Hovězí i jehněčí BIO maso

Farmě Rudimov můžete důvěřovat, nabízí hovězí a jehněčí maso v BIO kvalitě, disponují vlastní bourárnou a zrárnou. Některé druhy masa prochází Dry Aging procesem, což je metoda suchého zrání. Kromě toho vyrábí tradiční masné výrobky, jako jsou paštiky a klobásy. Ve všem, od narození zvířat až po zpracování masa, dodržují nejvyšší standardy.

Manželé Fryzelkovi z Květomluvy

Maximální kvalita, ekologický přístup a ruční výroba jsou pilíři rodinné firmy Květomluva. Svou bylinkovou a zeleninovou produkci zdokonalují v CHKO Bílé Karpaty, na jihu Valašska. Inovují moderní stravovací trendy s produkty jako AIP krekry a RAW tyčinky, zároveň zachovávají osvědčené tradiční metody.

Složení BIO sušené hovězí maso jablečný mošt:

BIO hovězí maso, BIO jablečný mošt, BIO jablečný ocet, sůl mořská, BIO petržel

Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

  • energetická hodnota: 1452 kj/340 kcal
  • tuky 4,3 g z toho nasycené 1,9 g, 
  • sacharidy 1,6 g, z toho cukry 1,5 g, 
  • bílkoviny 74,5 g, 
  • sůl 4,5 g.

100 g výrobku bylo vyrobeno ze 300 g čerstvého masa.

Země původu: Česká Republika

Obsah balení: 200 g

Skladování: Skladujte při teplotě od 1°C do 30°C. Balení zkonzumujte po otevření do 2 dnů.

Výrobce: KVĚTOMLUVA s.r.o., Vlachovice 406, 763 24, Česká Republika, IČO: 107 26 926

Min. trvanlivost: nejméně 1 rok od dodání