Vitamin D3 (cholekalciferol) v 100% přírodním kokosovém MCT oleji. Vegetariánský. Bez přísad, s neutrální chutí - WoldoHealth.

Vysoká biologická dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Vitamin D3 pomáhá k normální funkci imunitního systému, k normální absorpci a využití vápníku a fosforu, k normálním hladinám vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a přispívá k udržení normální činnosti svalů.

Vitamín je přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady, jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu.

Dávkování: dospělí a děti starší 3. let - 1 kapka denně - nakapejte do jídla obsahující tuk

Balení obsahuje 1800 dávek (oproti jiným produktům obsahujícím obvykle pouze 60-100 dávek!) - cena za denní dávku je 0,20,- Kč.
Více >>

Výrobce: WoldoHealth

358 Kč s DPH

Skladem
ks

Vitamin D3 v MCT oleji, bez přísad, s neutrální chutí

Vitamin D3 (cholekalciferol) rozpuštěný v kvalitním MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - vitamin D3 (cholekalciferol):

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu
 • Přispívá k normálním hladinám vápníku v krvi
 • Pomáhá udržovat normální stav kostí
 • Pomáhá udržovat normální stav zubů
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Pomáhá normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí
 • Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému u dětí

  Vitamin je přírodní a vegetariánské, neobsahuje žádné přísady. Kvalitní ochranná láhev zajišťuje optimální trvanlivost vitaminů. Jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v NěmeckuVitamín D3 v těle vytváříme při přímém působení slunečního světla na naši pokožku. Během zimních měsíců (resp. od října do dubna) nebo při pobytu v uzavřených prostorech je produkce vitamínu D v těle snížena. Vitamin D si můžeme vytvářet pouze v případě, že nepoužíváme ochranné UV filtry na naši pokožku. 

  WoldoHealth Vitamin D3 neobsahuje žádné zbytečné přísady, jako jsou aroma, barviva a stabilizátory. Kromě toho je bez želatiny,bez lepku, neobsahuje laktózu. 

  Dávkování

  Dospělí a děti starší 3. let - 1 kapka denně - nakapejte do jídla obsahující tuk (dle hladin vitaminu D v krvi se dávkování upravuje tak, aby byla dávka dostatečná, pokud potřebujete s dávkováním pro vás či dítě poradit, napište mi do poradny na e-mail anna@wugi.cz).

  Dávkování vitaminu D dle oficiálních doporučení: 0-11 měsíců: 400-600 IU denně (horní hranice u miminek do 6 měsíců je 1 000 IU, do 12ti měsíců 1 500 IU) 1-2 roky: 600 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 2-3 roky: 600-800 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 3-8 let: 1 000 IU denně (horní hranice je 3 000 IU) 8-18 let: 1 000-2000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) 18+ let: 1 000-3 000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Těhotné a kojící ženy: 2 000+ IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Doporučené dávkování na základě poslední studie a odborníků. Preventivní dávka tohoto vitamínu u štíhlejších lidí 5 000 I.E. denně. Preventivní dávka tohoto vitamínu u silnější lidí je 10 000 I.E. denně.

  Obsah balení: 50 ml, 1800 kapek (1800 dávek v 1 balení)

  Cena za denní dávku je 0,20,- Kč.

  Obsah účinných látek v 1 kapce:

  • Vitamín D: 25 μg = 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)

  Forma: Kapky

  Složení: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol)

  Bez aditiv, barviv, lepku, laktózy, kofeinu, cukru, aromat, konzervantů či stabilizátorů.

  Při pravidelném nebo dlouhodobějším užívání vitaminu D3 je doporučeno současné užívání vitamínu K2. Vitamin K2 přispívá ke správnému metabolismu vápníku a fosforu v těle, čímž zabezpečuje zdraví kostí a zubů. Kombinace D3+K2 zároveň zabraňuje kalcifikaci tepen, což je způsobeno nadměrným příjmem vitamínu D bez adekvátního příjmu vitamínu K2. Vtamin K2 tedy odvádí vápník z krve do kostí a zubů, aby vápník nezůstával v tepnách a nedělal neplechu. Kombinaci vit. D3+K2 najdete zde.

  Min. trvanlivost: nejméně 1 rok od zakoupení

  Výrobce: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

  Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. 

  Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním pro děti či v případě deficitů, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

  Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

  Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

  V tomto článku se dozvíte:

  • Co rozhoduje o funkci naší imunity
  • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
  • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
  • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
  • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
  • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy
  Kontaktujte nás!