Vitamin D3+K2 v 100% přírodním kokosovém MCT oleji. Bez přísad, s neutrální chutí - WoldoHealth

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním 100 % přírodním kokosovém MCT oleji pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Vitamin D3 s K2 působí v organismu synergisticky jako duo. Vitamin D3 pomáhá k normální funkci imunitního systému, k normální absorpci a využití vápníku a fosforu, k normálním hladinám vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a přispívá k udržení normální činnosti svalů. Vitamín K2 ve formě MK-7 (all-trans menachinon-7 rostlinného původu) je dobře dostupný organismu. Vitamin K2 pomáhá vitaminu D3 k normálnímu stavu kostí a zubů.

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady, jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu.

Dávkování: dospělí a děti starší 3.let - 1 kapka denně - nakapejte do jídla obsahující tuk. Balení obsahuje 1800 dávek (oproti jiným produktům obsahujícím obvykle pouze 60-100 dávek!) - cena za denní dávku je 0,55,- Kč.
Více >>

Výrobce: WoldoHealth

989 Kč s DPH

Skladem
ks

Vitamin D3+K2 v MCT oleji bez přísad, s neutrální chutí

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU:

Vitamin D3 (cholekalciferol):

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu
 • Přispívá k normálním hladinám vápníku v krvi
 • Pomáhá udržovat normální stav kostí
 • Pomáhá udržovat normální stav zubů
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Pomáhá normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí
 • Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému u dětí

Vitamin K2:

 • Pomáhá udržovat normální stav kostí
 • Podílí se na normální srážlivosti krve
 • Skvělá vstřebatelnost 99,7 %
 • Je skvělým pomocníkem vitamínu D3, kterému pomáhá zvýšit účinnost

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady. Kvalitní ochranná láhev zajišťuje optimální trvanlivost vitaminů. Jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v NěmeckuVitamín D3 v těle vytváříme při přímém působení slunečního světla na naši pokožku. Během zimních měsíců (resp. od října do dubna) nebo při pobytu v uzavřených prostorech je produkce vitamínu D v těle snížena. Vitamin D si můžeme vytvářet pouze v případě, že nepoužíváme ochranné UV filtry na naši pokožku. 

Při pravidelném nebo dlouhodobějším užívání vitaminu D3 je doporučeno současné užívání vitamínu K2. Vitamin K2 přispívá ke správnému metabolismu vápníku a fosforu v těle, čímž zabezpečuje zdraví kostí a zubů. Kombinace D3+K2 zároveň zabraňuje kalcifikaci tepen, což je způsobeno nadměrným příjmem vitamínu D bez adekvátního příjmu vitamínu K2. Vitamin K2 tedy odvádí vápník z krve do kostí a zubů, aby vápník nezůstával v tepnách a nedělal neplechu.

Přirozeně silné vitaminové duo
Vitaminy D3+K2 jsou vitaminy rozpustné v tucích, proto potřebují tuk jako transportní médium. Proto je jako nosič/transportní medium v kapkách použití 100 % přírodní kokosový olej MCT, který bez problému využíváme. Kombinací s olejem se biologická dostupnost zvyšuje a tyto dva vitamíny organismus dobře vstřebává.

WoldoHealth Vitamin D3 Plus K2 neobsahuje žádné zbytečné přísady, jako jsou aroma, barviva a stabilizátory. Kromě toho je bez želatiny, bez lepku, neobsahuje laktózu. Kapky jsou vegetarianské. 

Dávkování

Dospělí a děti starší 3. let: 1 kapka denně (nyní se dávkování zvyšuje na 4 kapky denně pro dospělé, ohrožené skupiny i dvojnásobek, dle hladin vitaminu D v krvi se navíc dávkování upravuje tak, aby byla dávka dostatečná, pokud potřebujete s dávkováním pro vás či dítě poradit, napište mi do poradny na e-mail anna@wugi.cz).

Dávkování vitaminu D dle oficiálních doporučení: 0-11 měsíců: 400-600 IU denně (horní hranice u miminek do 6 měsíců je 1 000 IU, do 12ti měsíců 1 500 IU) 1-2 roky: 600 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 2-3 roky: 600-800 IU denně (horní hranice je 2 500 IU) 3-8 let: 1 000 IU denně (horní hranice je 3 000 IU) 8-18 let: 1 000-2000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) 18+ let: 1 000-3 000 IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Těhotné a kojící ženy: 2 000+ IU denně (horní hranice je 4 000 IU) Doporučené dávkování na základě poslední studie a odborníků. Preventivní dávka tohoto vitamínu u štíhlejších lidí 5 000 I.E. denně. Preventivní dávka tohoto vitamínu u silnější lidí je 10 000 I.E. denně.

Užívejte s jídlem obsahující tuk.

Obsah balení: 50 ml, 1800 kapek (1800 dávek v 1 balení)

Cena za denní dávku je 0,55,- Kč.

Obsah účinných látek v 1 kapce:

 • Vitamín D: 25 μg = 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)
 • Vitamín K: 20 μg = 26,7% denní referenční hodnoty příjmu

Forma: Kapky

Složení: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans

Bez aditiv, barviv, cukru, laktózy, lepku, kofeinu, aromat, konzervantů či stabilizátorů.

Min. trvanlivost: 30.11.2022

Výrobce: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Bezkonkurenční D3+K2 na trhu, cena se zdá být vysoká, ale na ten počet dávek (kapek) je to skvělá cena.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dávám od podzimu celé rodině, nikdo neprotestuje :-)

o žádných záporech nevím.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

V tomto článku se dozvíte:

 • Co rozhoduje o funkci naší imunity
 • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
 • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
 • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
 • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
 • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy
Kontaktujte nás!