Vitamin D3+K2 v 100% přírodním kokosovém MCT oleji. Bez přísad, s neutrální chutí - WoldoHealth

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním 100 % přírodním kokosovém MCT oleji pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Vitamin D3 s K2 působí v organismu synergisticky jako duo. Vitamin D3 pomáhá k normální funkci imunitního systému, k normální absorpci a využití vápníku a fosforu, k normálním hladinám vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a přispívá k udržení normální činnosti svalů. Vitamín K2 ve formě MK-7 (all-trans menachinon-7 rostlinného původu) je dobře dostupný organismu. Vitamin K2 pomáhá vitaminu D3 k normálnímu stavu kostí a zubů.

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady, jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu.

Dávkování: dospělí a děti starší 3.let - 1 kapka denně - nakapejte do jídla obsahující tuk. Balení obsahuje 1800 dávek (oproti jiným produktům obsahujícím obvykle pouze 60-100 dávek!) - cena za denní dávku je 0,55,- Kč.
Více >>

Výrobce: WoldoHealth

989 Kč s DPH

Skladem
ks

Vitamin D3+K2 v MCT oleji bez přísad, s neutrální chutí

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - vitamin D3 (cholekalciferol):

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu
 • Přispívá k normálním hladinám vápníku v krvi
 • Pomáhá udržovat normální stav kostí
 • Pomáhá udržovat normální stav zubů
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Pomáhá normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí
 • Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému u dětí

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - vitamin K2:

 • Pomáhá udržovat normální stav kostí

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady. Kvalitní ochranná láhev zajišťuje optimální trvanlivost vitaminů. Jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v NěmeckuVitamín D3 v těle vytváříme při přímém působení slunečního světla na naši pokožku. Během zimních měsíců (resp. od října do dubna) nebo při pobytu v uzavřených prostorech je produkce vitamínu D v těle snížena. Vitamin D si můžeme vytvářet pouze v případě, že nepoužíváme ochranné UV filtry na naši pokožku. 

Při pravidelném nebo dlouhodobějším užívání vitaminu D3 je doporučeno současné užívání vitamínu K2. Vitamin K2 přispívá ke správnému metabolismu vápníku a fosforu v těle, čímž zabezpečuje zdraví kostí a zubů. Kombinace D3+K2 zároveň zabraňuje kalcifikaci tepen, což je způsobeno nadměrným příjmem vitamínu D bez adekvátního příjmu vitamínu K2. Vtamin K2 tedy odvádí vápník z krve do kostí a zubů, aby vápník nezůstával v tepnách a nedělal neplechu.

Přirozeně silné vitaminové duo
Vitaminy D3+K2 jsou vitaminy rozpustné v tucích, proto potřebují tuk jako transportní médium. Proto je jako nosič/transportní medium v kapkách použití 100 % přírodní kokosový olej MCT, který bez problému využíváme. Kombinací s olejem se biologická dostupnost zvyšuje a tyto dva vitamíny organismus dobře vstřebává.

WoldoHealth Vitamin D3 Plus K2 neobsahuje žádné zbytečné přísady, jako jsou aroma, barviva a stabilizátory. Kromě toho je bez želatiny,bez lepku, neobsahuje laktózu. Kapky jsou vegetarianské. 

Dávkování: dospělí a děti starší 3. let - 1 kapka denně (nyní se dávkování zvyšuje na 4 kapky denně pro dospělé, ohrožené skupiny i dvojnásobek, dle hladin vitaminu D v krvi se navíc dávkování upravuje tak, aby byla dávka dostatečná, pokud potřebujete s dávkováním pro vás či dítě poradit, napište mi do poradny na e-mail anna@wugi.cz).

Užívejte s jídlem obsahující tuk.

Obsah balení: 50 ml, 1800 kapek (1800 dávek v 1 balení)

Cena za denní dávku je 0,55,- Kč.

Obsah účinných látek v 1 kapce:

 • Vitamín D: 25 μg = 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)
 • Vitamín K: 20 μg = 26,7% denní referenční hodnoty příjmu

Forma: Kapky

Složení: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans

Bez aditiv, barviv, aromat, konzervantů či stabilizátorů.

Min. trvanlivost: 30.11.2022

Výrobce: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Bezkonkurenční D3+K2 na trhu, cena se zdá být vysoká, ale na ten počet dávek (kapek) je to skvělá cena.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dávám od podzimu celé rodině, nikdo neprotestuje :-)

o žádných záporech nevím.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

V tomto článku se dozvíte:

 • Co rozhoduje o funkci naší imunity
 • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
 • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
 • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
 • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
 • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy
Kontaktujte nás!