Vitamin D3+K2 na nosičí 100 % přírodním kokosovém MCT oleji. Bez přísad, s neutrální chutí - WoldoHealth

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním 100 % přírodním kokosovém MCT oleji pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Vitamin D3 s K2 působí v organismu synergisticky jako duo. Vitamin D3 pomáhá k normální funkci imunitního systému, k normální absorpci a využití vápníku a fosforu, k normálním hladinám vápníku v krvi, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů a přispívá k udržení normální činnosti svalů. Vitamín K2 ve formě MK-7 (all-trans menachinon-7 rostlinného původu) je dobře dostupný organismu. Vitamin K2 pomáhá vitaminu D3 k normálnímu stavu kostí a zubů.

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady, jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu.

Dávkování: 1 kapka denně - nakapte do jídla obsahující tuk. Balení obsahuje 1800 dávek! 
Více >>

Výrobce: WoldoHealth

989 Kč s DPH

Skladem
ks

Vitamin D3+K2 v MCT oleji bez přísad, s neutrální chutí

Kombinace vitaminu D3 (cholekalciferol) a K2-MK7 (menachinon) rozpuštěného v kvalitním MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost. Lékařská pipeta pro jednoduché dávkování.  

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - vitamin D3 (cholekalciferol):

 • Přispívá k normální funkci imunitního systému
 • Přispívá k normální absorpci a využití vápníku a fosforu
 • Přispívá k normálním hladinám vápníku v krvi
 • Pomáhá udržovat normální stav kostí
 • Pomáhá udržovat normální stav zubů
 • Přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • Pomáhá normálnímu růstu a vývoji kostí u dětí
 • Pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému u dětí

Schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - vitamin K2:

 • Pomáhá udržovat normální stav kostí

Vitamíny jsou přírodní a vegetariánské, neobsahují žádné přísady. Kvalitní ochranná láhev zajišťuje optimální trvanlivost vitaminů. Jsou vyrobené ve farmaceutických podmínkách v NěmeckuVitamín D3 v těle vytváříme při přímém působení slunečního světla na naši pokožku. Během zimních měsíců (resp. od října do dubna) nebo při pobytu v uzavřených prostorech je produkce vitamínu D v těle snížena. Vitamin D si můžeme vytvářet pouze v případě, že nepoužíváme ochranné UV filtry na naši pokožku. 

Při pravidelném nebo dlouhodobějším užívání vitaminu D3 je doporučeno současné užívání vitamínu K2. Užíváním vitamínu D produkuje tělo více proteinů závislých na vitamínu K2. Ty mají mnoho zdravotních přínosů, ale pouze s dostatečným množstvím vitamínu K2 mohou být aktivovány.

Přirozeně silné vitaminové duo
Vitaminy D3+K2 jsou vitaminy rozpustné v tucích, proto potřebují tuk jako transportní médium. Proto je jako nosič/transportní medium v kapkách použití 100 % přírodní kokosový olej MCT, který bez problému využíváme. Kombinací s olejem se biologická dostupnost zvyšuje a tyto dva vitamíny organismus dobře vstřebává.

WoldoHealth Vitamin D3 Plus K2 neobsahuje žádné zbytečné přísady, jako jsou aroma, barviva a stabilizátory. Kromě toho je bez želatiny,bez lepku, neobsahuje laktózu. Kapky jsou vegetarianské. 

Dávkování: 1 kapka denně - nakapte do jídla obsahující tuk (dle hladin vitaminu D v krvi se dávkování upravuje tak, aby byla dávka dostatečná, pokud potřebujete s dávkováním poradit, napište mi na e-mail anna@wugi.cz).

Obsah balení: 50 ml, 1800 kapek (1800 dávek v 1 balení)

Obsah účinných látek v 1 kapce:

 • Vitamín D: 25 μg = 500% denní referenční hodnoty příjmu - ( 25 μg vitamínu D je 1000 I.E)
 • Vitamín K: 20 μg = 26,7% denní referenční hodnoty příjmu

Forma: Kapky

Složení: MCT olej, Vitamín D3 (Cholecalciferol), Vitamín K2 (MK-7) all-trans

Bez aditiv, barviv, aromat, konzervantů či stabilizátorů.

Min. trvanlivost: 30.1.2022

Výrobce: WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg

Upozornění: Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

Kontaktujte nás!