Houbám věřili už staří Číňané. Podporují přírizenou obranyschopnost, funkci oběhové soustavy i normální hladinu cholesterolu v krvi

Těmhle houbám se říká “dary od Boha” a fungují jako takové přírodní elixíry. Žádná magie to ale není. To se jen příroda postarala o to, aby vybrané houby obsahovaly betaglukany, minerály, stopové prvky a vitamíny. Každá z hub je jiná, každá je něčím zvláštní. Vitální houby mají širokospektrální účinky na organismus. Máme však omezené možnosti stran zdravotního tvrzení, proto se ohledně jejich účinků poohlédněte na internetu. Více si také můžete přečíst v našem E-BOOKU ZDARMA Stručný průvodce světem vitálních hub v menu v sekci E-booky. 

Jako doplněk k houbovým extraktům doporučujeme Acerolu a Curcumin, které pomáhají zlepšovat účinky hub.

Acerola neboli brazilská třešeň je jeden z nejsilnějších přírodních zdrojů vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost účinných látek hub lidským organismem. Najdete zde.

Curcumin (kurkumin) je aktivní látka z kurkumy, která se v tradiční čínské medicíně používá již po tisíce let pro nejrůznější obtíže, především pro rozbíjení blokád v těle. Najdete zde.

Ostropestřec v kombinaci s pamepliškou a Reishi podporuje zdravé trávení, působí prebioticky, podporuje zdravou obranyschopnost a jsou skvělými antioxidanty. Najdete zde.

Výrobce MycoMedica:

✓ zaručuje houbové suroviny nejvyšší možné KVALITY

✓ kvalitní houbová surovina je BEZPEČNÁ, jelikož neobsahuje těžké kovy, pesticidy a nebezpečné mikroorganismy pro naše tělo

✓ veškerou houbovou surovinu testuje v nezávislé německé laboratoři AGROLAB

✓ a hlavně houbám rozumí a uvádí na trh ÚČINNÉ produkty

Pouze 100% čisté a funkční doplňky stravy bez kompromisů

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - aditiva, plnidla, barviva a další. Nové vědecké studie ukazují, že jsou toxické, poškozují střevní mikrobiom i zdraví celkově. U nás najdete jen 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě.