Kvalitní, čistý a lehce vstřebatelný rostlinný protein Nuzest

Proteiny Nuzest jsou zcela přírodní, 100% rostlinné a bez alergenů, nevhodných aditiv a umělých sladidel, které poškozují střevní mikrobiom a narušují střevní propustnost. Hypoalergenní, bez lepku, bez laktózy, vhodné pro veganskou i paleo dietu. Je zbaven těžce stravitelných antinutričních látek, lehce se tráví, nenadýmá a nezatěžuje trávicí trakt. Skvěle chutná a obsahuje všechny esenciální aminokyseliny. Je vhodný pro regeneraci po sportu, budování svalové hmoty i udržování zdravé váhy, protože dlouho zasytí.

Má vysoký obsah rostlinného proteinu, obsahuje až 83 % bílkovin (příchuť Natural). Hodí se do smoothie, kaší nebo do těsta na palačinky a při pečení. Protein bez příchutě lze použít o do slaných pokrmů.

Pouze 100% čisté a funkční doplňky stravy bez kompromisů

Drtivá většina doplňků stravy obsahuje běžně používané pomocné látky - aditiva, plnidla, barviva a další. Nové vědecké studie ukazují, že jsou toxické, poškozují střevní mikrobiom i zdraví celkově. U nás najdete jen 100 % čisté, kvalitní vitamíny, minerály, vitální houby a superpotraviny, které jsou čistě přírodní, bez syntetických látek a aditiv, v dobře vstřebatelné a využitelné formě.