BrainMax Rutin, 500 mg, 100 rostlinných kapslí

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
399 Kč

Výrobce

Skladem
ks

Rutin je bioflavonoid, který najdeme v potravinách jako jablka, citrusy a pohanka. Jedná se o významný antioxidant, který posiluje stěnu cév. Působí pozitivně například při hemoroidech nebo křečových žilách. Získává se z květů rostliny Japonica sophora a díky tomu jej mohou užívat i osoby alergické na citrusy.

Bez aditiv, čisté složení. Více

Bioflavonoid rutin, který podporuje cévní stěny

Rutin zlepšuje krevní cirkulaci a posiluje stěnu cév a díky tomu je nápomocen při potížích jako křečové žíly a hemoroidy. Doporučuje se i lidem, kteří hledají podporu zdravého cévního systému nebo zvýšené hladiny cholesterolu. Jedná se o antioxidant, který chrání tělo před volnými radikály.

Proč užívat Rutin společně s vitaminem C?

Rutin doporučujeme užívat společně s vitaminem C, který zlepšuje strukturu kolagenu a ten je klíčový v cévních stěnách. Zlepšuje se tím i jejich pružnost a pevnost. Rutin i vitamin C jsou silné antioxidanty, které pomáhají chránit buňky před poškozením volnými radikály. Vitamin C podporuje imunitní systém a v kombinaci s rutinem mohou podpořit i obranyschopnost těla proti infekcím. Rutin pomáhá zvýšit stabilitu vitaminu C a podpořit jeho absorpci v těle. To znamená, že tělo může lépe využít přírodní vitamin C, který přijímáte v potravinách nebo v doplňcích stravy.

Hlavní benefity BrainMax Rutinu:

  • podporuje normální činnost dýchacího systému,
  • antioxidant,
  • podporuje normální činnosti cévní soustavy – mikrocirkulaci.

Jak se rutin získává?

Získává se z rostliny Sophora japonica, která je známá jako jerlín japonský. Jedná se o okrasnou rostlinu pocházející z Koreje a Číny. Je ceněna jak pro svoji estetickou hodnotu, tak i pro její prospěšné vlastnosti. Obsahuje vysoký podíl bioaktivních látek, včetně rutinu. Její květy patří mezi nejvýznamnější zdroje rutinu

Polyfenoly z extraktu borovice

Pinus pinaster je známá jako přímořská borovice a je to strom, který pochází z oblasti Středomoří. Má velmi silné antioxidační vlasnosti díky polyfenolům, které obsahuje. Jedná se o bioaktivní sloučeniny, které podporují zdraví cév a srdce, pomáhají v boji proti oxidačnímu stresu a posilují imunitní systém.

Dávkování BrainMax Rutinu

Užívejte 1 kapsli denně.

Obsah denní dávky

Velikost dávky: 1 kapsle

Množství v 1 dávce

%RHP*

Rutin prášek (ze Sophora Japonica)

500 mg

**

Extrakt z borovice přímořské (75% polyfenolů)

100 mg

**

* % denní referenční hodnoty příjmu

** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení BrainMax Rutinu

Rutinový prášek (ze Sophora Japonica), extrakt z borovice přímořské. 

Složení kapsle: Rostlinná kapsle na bázi HPMC.

Obsah balení: 100 dávek

Skladování: Skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost: nejméně 8 měsíců od dodání

Výrobce: Votamax s.r.o., Hladnovská 83, Ostrava.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje kofein, lepek, laktózu, konzervační látky, barviva ani cukr. Pokud jste těhotná, kojící, nebo užíváte léky na ředění krve, poraďte se před začátkem užívání s odborníkem.

Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz.