Kvalitní netoxické produkty do lékárničky na cesty - Goodie s.r.o.

Nespoléhejte se na lékárny v zahraničí a buďte připravení. Doplňte svou lékárničku o kvalitní netoxické produkty. Na akutní stavy vám pomůže betaglukan a vitální houba Coriolus. Doplnit to můžete přírodním vitaminem C. Probiotika Saccharomyces boulardii zase působí proti průjmu, ať už na ten akutní nebo jako prevence cestovatelského průjmu před dovolenou, jsou vhodná i pro nejmenší děti. Při trávicích potížích a nafouklém břichu můžete sáhnout po trávicích enzymech nebo bylinných kapkách Elixír na trávení.

Na bolest v krku skvěle pomáhá STkill. Při rýmě a potížích s alergiemi nosní a oční sprej QuintonNa spáleniny, podrážděnou pokožku, ekzémy i na lepší regeneraci kůže namáhané sluníčkem či koupáním Dermo sprej Quinton.

Dlouhé cestování letadlem

Dlouhé lety vám mohou nabourat cirkadiánní rytmus. Na podporu spánku vám pomůže přírodní melatonin nebo hořčík. Doplnit můžete také antioxidant S-Acetyl-L-Glutathion, protože jeho nízká hladina v těle znamená vyšší náchylnost k chorobám a infekcím.

Potřebujete logický seznam?

Mrkněte na náš článek: Cestovní lékárnička: Co vzít sebou na dovolenou?

Články

Cestovní lékárnička: Co vzít sebou na dovolenou?

Cestovní lékárnička: Co vzít sebou na dovolenou?

Lékárnička se nám v průběhu let velmi obměňuje. Dříve jsme měli u sebe sotva náplasti na bolavé paty a něco na teplotu, dnes už u sebe základní věci nosíme téměř nepřetržitě. Už několikrát mě zachránila dezinfekce, náplasti nebo Tea Tree na štípance. Ano, většinou jezdíme do destinací, kde lékárny jsou, ale kvalita výběru se velmi různí, a tak se všichni cítí klidně, když máme ověřenou lékárničku s sebou.


5 věcí, které možná nevíte o zdravém opalování

5 věcí, které možná nevíte o zdravém opalování

Dostatek slunce nás nabíjí energií, hormony štěstí a vitamínem D. Tak proč by mělo být opalování nezdravé? Nic není černobílé a stejně tak i problematika opalování. Nenabídneme vám instantní tipy, po kterých můžete trávit hodiny na slunci. Ale rádi vám poradíme, jak zdravé opalování podpořit dlouhodobě, čemu se raději vyhnout a případně jaké opalovací krémy vybrat.


Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

Imunita: co potřebuje, aby fungovala správně

V tomto článku se dozvíte:

  • Co rozhoduje o funkci naší imunity
  • Jaké živiny a potraviny jsou důležité pro podporu imunity
  • Jaké jsou v naší populaci nejčastější deficity, které způsobují nedostatečnou funkci imunity, jak je zjistit a jak je řešit
  • Blíže o vitaminu D a zvýšeném riziku respiračních onemocnění 
  • Jaké vitamíny, minerály a látky působí protivirově
  • Jak přistupovat z dlouhodobého hlediska ke stravě a doplňkům stravy