-5%

45 bodů do věrnostního systému

V balíčku najdete nejdůležitější pomocníky pro podporu zdraví střev, střevní sliznice (při zvýšené střevní propustnosti) a střevního mikrobiomu.

Balíček obsahuje omega 3, 100 % hovězí kolagen, Performance Epigenetic komplex a vodní kefírové kultury na zkoušku.

Produkty obsahují látky, které působí protizánětlivě, antioxidačně, podporují normální trávení, činnost jater a kardiovaskulární systém, imunitu, stav kostí, kloubů a pokožky. Je vhodný normální funkci nervové soustavy a duševní rovnováhu. Lze doporučit všem jedincům zaměřeným na správnou funkci imunity a hledajícím cestu, jak účinně tlumit záněty.

Podporují rozmanitost střevního mikrobiomu. Zároveň příznivě působí proti zvýšené střevní propustnosti (leaky gut) a slouží jako výživa pro regeneraci sliznic.

Cena za jednotlivé produkty: 2376,-
Zvýhodněná cena v balíčku: 2257,-
Více >>

Výrobce: WUGI

2 257 Kč s DPH Původní cena 2 376 Kč, Ušetříte 5% (119 Kč)

Balíček Zdravá střeva: produkty pro podporu zdraví střev, střevní sliznice (při zvýšené střevní propustnosti) a střevního mikrobiomu

Obsahuje:

Cena za jednotlivé produkty: 2376,-

Zvýhodněná cena v balíčku: 2257,-

Produkty obsahují látky, které působí protizánětlivě, antioxidačně, podporují normální trávení, činnost jater a kardiovaskulární systém, imunitu, stav kostí, kloubů a pokožky. Je vhodný normální funkci nervové soustavy a duševní rovnováhu. Lze doporučit všem jedincům zaměřeným na správnou funkci imunity a hledajícím cestu, jak účinně tlumit záněty. 

Podporují rozmanitost střevního mikrobiomu. Zároveň příznivě působí proti zvýšené střevní propustnosti (leaky gut) a slouží jako výživa pro regeneraci sliznic.

Detailní složení jednotlivých produktů: 

1. rybí olej na světě navržený pro zdravý střevní mikrobiom. Podporuje střevní diverzitu, která je klíčová pro pevné zdraví. 

Vyvážené složení. Enzymedica zvolila poměr omega-3 mastných kyselin dle nejnovějších výzkumů:  8 DHA: 4 EPA: 1 DPA, kdy vyšší hladiny DHA k EPA vedou ke zdravějšímu a rozmanitějšímu mikrobiomu. To je v rozporu s většinou rybích olejů na trhu, které již dlouho upřednostňují EPA. Tento poměr se velmi podobá poměrům mastných kyselin u divokého lososa. Patří k nejsilnějším přípravkům na trhu. 

Omega 3 jsou nezbytné pro zdraví střevního mikrobiomu a střev, kde sídlí naše imunita. Naše nervová soustava, mozek, kardiovaskulární systém a hormonální systém potřebují ke správnému fungování dostatek EPA a DHA.

Omega-3 jsou tzv. esenciální mastné kyseliny, což znamená, že si je naše tělo nedokáže vyrobit samo. Existuje mnoho typů omega-3, nejznámější jsou ALA, DPA, EPA a DHA, přičemž poslední dvě jmenované mají nejsilnější biologický účinek a DPA je označována jako chybějíci omega 3 (protože ji většina rybích olejů vynechává). Omega-3 z rostlinných zdrojů (např. lněné semínko, chia, ořechy) je zdrojem pouze omega 3 ALA, které jsou v těle nedostatečně (jen v minimálním množství) přeměňovány na EPA a DHA. Proto potřebujeme přijímat ze stravy přímo EPA a DHA.

Zdravotní přínosy omega 3 (schválená zdravotní tvrzení dle nařízení EU - DHA/EPA):

 • DHA přispívá k udržení optimální činnosti mozku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.
 • DHA přispívá k udržení přirozene zdravého stavu zraku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin obsahujících nejméně 40mg DHA na 100g a na 100kcal. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250mg DHA denně.
 • DHA přispívá k udržení optimální hladiny triglyceridů v krvi. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 2g DHA denně a které obsahují DHA v kombinaci s kyselinou eikosapentaenovou (EPA). Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2g DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.
 • DHA a EPA přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Tvrzení smí být použito pouze u potravin, které poskytují přívod 3g EPA a DHA denně. Aby bylo možné tvrzení použít, musí být spotřebitel informován, že příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3g EPA a DHA denně. Jestliže je tvrzení použito u doplňků stravy (jakým je tento výrobek) nebo obohacených potravin, musí být spotřebitel informován, že nesmí překročit doplňkový přívod 5g denně kombinace EPA a DHA.

Co dělá z Aqua Biome ™ nejčistší a nejsilnější rybí olej?

Bez šetrného výrobního procesu by vám příprvek nemohl poskytovat výhody DPA spolu s vytvořením nejčistšího rybího oleje. Prostřednictvím metody „Targeted Molecular Enrichment Technology“ (TMET) v Enzymedice překonali nevýhody jiných metod při koncentraci rybích olejů, včetně zachycení důležitého DPA. Metoda TMET navíc poskytuje bezkonkurenční odstranění peroxidů lipidů, těžkých kovů a perzistentních organických znečišťujících látek. Tento jedinečný proces produkuje nejčistší rybí olej na planetě.

Testování kontroly kvality našeho rybího oleje překračuje průmyslové standardy a zahrnuje:

 Testování na více než 130 kontaminujících látek v životním prostředí, včetně dioxinů, PCB, reziduí pesticidů a dalších toxických sloučenin.

• Přísná měření těžkých kovů včetně olova, kadmia, arsenu a rtuti.

Dávkování: 2 kapsle denně s jídlem (pokud potřebujete s dávkováním pro vás či dítě poradit, napište na e-mail anna@wugi.cz)

2 kapsle obsahují 2000 mg Omega 3 a mastných kyselin (800 mg DHA, 400 mg EPA a 100 mg DPA)

Obsah balení: 60 kapslí (30 dávek v balení). Cena za denní dávku 2 kapsle je 30,66,- Kč.

Složení: Rybí olej (z ančoviček)

Velikost dávky: 2 kapsle

Obsah balení: 60 kapslí

 

Množství na porci

%Denní hodnota

Kalorie

20

 

Celkový tuk

2g

2%

Omega 3 a mastné kyseliny

2000mg

**

DHA

800mg

 

EPA

400mg

**

DPA

100mg

**

Další omega a mastné kyseliny

700mg

**

Další ingredience: Želatinová kapsle (rybí želatina, glycerin, voda a přírodní citronovou chuť)

Bez zbytečných aditiv a barviv. Neobsahuje GMO, sóju, lepek ani mléko.

Obsahuje RYBY.

Skladování: Uchovávejte uzavřené na suchém místě; vyhněte se nadměrnému teplu. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní těsnění poškozeno nebo chybí. Není třeba skladovat v lednici.

Min. trvanlivost: červen 2021

Komplex prokazatelně nejsilnějších antioxidantů, který příznivě působí proti zánětlivým reakcím (kurkumin). Zároveň příznivě působí proti zvýšené střevní propustnosti - leaky gut (kurkumin). Kurkumin je vhodný pro normální trávení, činnost jater a kardiovaskulární systém, imunitu, stav kostí, kloubů a pokožky. Je vhodný normální funkci nervové soustavy a duševní rovnováhu. Lze doporučit všem jedincům zaměřeným na správnou funkci imunity a hledajícím cestu, jak účinně tlumit záněty. Epigenetic je vhodný zejména v případech, kdy chcete kromě potlačení symptomů také vyřešit příčinu problémů. Současná legislativa nám umožňuje charakterizovat pouze kurkumin, informace o účincích resveratrolu a pterostilbenu najdete ve veřejně dostupných zdrojích.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Kurkumin:

 • Normální trávení

 • Normální činnost jater

 • Normální stav kloubů a kostí

 • Normální činnost jater - jaterní lipidy

  • Imunitní systém – antioxidant*
  • Normální funkce nervové soustavy*
  • Normální funkce dýchacího systému*
  • Normální stav pokožky*
  • Působí protizánětlivě*
  • Duševní rovnováha*
  • Kontrola zánětlivých reakcí*

  * Zdravotní tvrzení z on hold seznamu Státního zdravotního ústavu

  Složení ve 2 kapslích

  • Kurkuma (Curcuma longa) extrakt z kořene 300 mg [poskytující 95 % kurkuminoidů celkem (285 mg)] (Vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy, standardizovaný na 95% kurkuminoidů)
  • Trans-Resveratrol 98% 300 mg (Vysoce koncentrovaný trans resveratrol)
  • Pterostilben 50 mg (metoxylovaný derivát resveratrolu známý svými silnými antioxidačními účinky. Stejně jako resveratrol se nachází v hroznovém vínu nebo borůvkách)
  • Bioperine 4 mg (Extrakt z černého pepře je zde pro zvýšení absorpce všech látek ze složení)
  • Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).
  • Neobsahuje žádná aditiva.

  Výživové údaje

   Počet kapslí/dávek v balení: 60/30
   2 kapsle
   Kurkuma extrakt z kořene (95%)
   300 mg
   Trans-Resveratrol (98%)
   300 mg
   Pterosilben
   50 mg
   Bioperine
   4 mg
   

  Dávkování

  • 2 kapsle během jídla obsahující tuk, můžete zaráz nebo ve 2 denních dávkách.
  • pokud užíváte léky, doporučuji 4 hodinový rozestup od léčiv

  Balení obsahuje 60 veganských kapslí. 1 dávka je obsažena ve 2 kapslích. 1 balení tedy obsahuje 30 dávek.

  Skladování: Při pokojové teplotě na suchém tmavém místě.

  Minimální trvanlivost: listopad 2021 či delší

  • 1x 100% hovězí kolagen 500 g, obsahuje typy kolagenu I, II a III, hydrolyzovaný proteinový prášek 500 g - bez chuti, lehce rozpustný

  • 100 % hovězí kolagen bez přísad z Jižní Ameriky, krmené trávou na pastvě, halal certifikované
  • snadno rozpustný, bez chuti a zápachu
  • možné přidávat do vody, sladkých i slaných receptů
  • součást zdravého životního stylu
  • proteiny pomáhají udržovat svalovou hmotu a udržovat normální stav kosti
  • kolagenové peptidy a kolagenové polypeptidy v pojivové tkáni jsou důležitou složkou kůže, kostí, šlach, chrupavek, kloubů a krevních cév
  • obsahuje typy kolagenu I, II a III
  • vhodné pro nízkosacharidovou, keto i paleo dietu
  • bez jakýchkoli přídatných látek - bez sóji, bez lepku, bez cukru, bez umělých sladidel, bez laktózy, bez adiviv

  Co je to kolagen?

  Kolagen je vláknitý protein, který je důležitý pro různé tkáně. Protein přispívá ke zvýšení a udržování svalové hmoty i k udržení normálních kostí. Navíc síla vazů a šlach a tlaková odolnost kloubní chrupavky jsou ovlivněny obsahem kolagenu v těle.

  Kolagen produkovaný tělem se nachází hlavně v pojivové tkáni, mezi epidermis a podkoží. Tato vrstva je zodpovědná za pružnost a pevnost pokožky. Pojivová tkáň pokožky je v průběhu celého dne v konstantním procesu, který je ovlivňován také dietou. S přirozeného stárnutí, struktura kolagenu zpomaluje a tím předejde procesu rozkladu.

  Obsah balení: 500 g (cca 50 dávek)

  Složení: 100 % bíkovinný hydrolyzát od krav pasených na trávě, bez lepku, bez laktózy a bez jakýchkoli dalších přísad

  Dávkování: smíchejte 1 odměrku či množství dle Vaší potřeby (10 - 20 g) kolagenového prášku s tekutinou nebo přidejte do jídla (vhodné do jogurtu, smoothies, polévek, omáček, ovesných kaší, atd.)

  Min. trvanlivost: nejméně 1 rok od dodání zboží

  Skladujte v suchu.

  Země původu: Německo; Původ: Argentina.

  Výživové údaje: na 100 g
  Energie: 1502 kJ/ 359 kcal
  Tuky: 0 g
  z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
  Sacharidy: 0 g
  z toho cukry: 0 g
  Vláknina: 0 g
  Bílkoviny: 93 g
  Sůl: 0,3 g

  WUGI probiotický vodní, mléčný nebo rostlinný kefír:

  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom. A právě ve střevech se nachází cca 70 - 80 % naší imunity.

  WUGI, pytlíček plný kefírových kultur, ze kterého si můžete doma udělat vlastní kefír. Stačí k tomu trochu vody nebo třeba ovocné šťávy. Trvá to minutku, ale vaše zdraví (a hlavně střeva a mikrobiom) vás za to budou milovat. Vychutnejte si chuť čerstvého vodního nebo třeba kokosového kefíru.

  Vodní kefírové kultury na zkoušku obsahují 1 sáček s 5 g vodních kefírových kultur, se kterým postupně během cca 3 týdnů připravíte až 10 litrů vodního kefíru. Každých 24 - 72 hodin vám vznikne litr kefíru, takže 3 týdny nepřetržitě fermentujete a vychutnáváte si čerstvý kefír. Vodní kefír připomíná známější kombuchu, ale oproti ní chutná méně octově, obsahuje méně kvasinek a naopak jiné prospěšné bakterie pro střevní mikroflóru. Složení vodních kultur: Hnědý cukr jako nosič kefírových kultur, kefírové kultury (Lactobacillus, Lactococcus, Leuconostoc, Saccharomyces, Acetobacter). Může obsahovat stopy mléka.

  Skladování: Při pokojové teplotě do 20°C nebo v lednici.

  Min. trvanlivost: 8 měsíců od objednávky

  Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Neobsahuje kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr. Doba expirace vyznačena na obalu. 

  Výrobci: UNIBIOM, s.r.o, Smetanovo nábřež 6, Břeclav;. Votamax s.r.o., Hladnovská, Ostrava; WoldoHealth by Woldoshop GmbH, Oehleckerring 9a- 11, 22419 Hamburg; Enzymedica

  Produkty na těchto stránkách jsou doplňky stravy. Nejedná se o léky a nelze je za předepsané léky zaměňovat. Potřebujete-li poradit s výběrem či dávkováním, napište mi do poradny na anna@wugi.cz, krátce popište vaše hlavní potíže a jejich vznik a vývoj, odpovídám co nejrychleji, obvykle do 24 hodin.

  Kontaktujte nás!