Květomluva Bylinkový chlebíček Manna BIO 100g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5

Cena
79 Kč


Skladem
ks

Funkční a chutné bylinné chlebíčky, které nemají na trhu obdoby. Jedinečné složení, které vyhovuje i přísným dietním omezením. Jsou chutné, můžete je křoupat jen tak nebo poslouží místo klasického pečiva. Obsahuje měsíček lékařský, který napomáhá k normální funkci cévní soustavy.

Bez lepku, laktózy, cukru i ořechů, vegan, paleo. Vhodné pro AIP protokol.


Více

Zdravé bezlepkové chlebíčky

Vyvinuto ve spolupráci s Lucií Podolovou, certifikovanou koučkou AIP, šéfkuchaři Františkem Rakem a Liborem Zelenkou. Ruční výroba, kvalitní suroviny a vše v BIO kvalitě. Můžete je křoupat jen tak nebo je vyzkoušejte místo pečiva k polévce či našim fermentovaným pomazánkám – řepové, krémové s česnekem a vejcem nebo čočkové.

Unikátní složení bezlepkových chlebíčků Manna

Dýňová mouka, zelenina a bylinky vše v BIO kvalitě pocházející z rodinné farmy Květomluva. Chlebíčky obsahují ještě extra virgin olivový olej, maniokovou mouku, kokos, sůl a vinný kámen. Oceníte nejen na cestách jako rychlou svačinu, ale jsou vhodné i pro celiaky, kteří nejsou spokojeni s převážnou většinou bezlepkových výrobků na trhu.

Co je Květomluva?

Manželé Fryzelkovi na na jihu Valašska v malebné krajině Bílých Karpat pěstují bylinky a zeleninu v BIO kvalitě. Firma získala dokonce prestižní ocenění BIO Výrobek roku 2022. Fryzelkovi se snaží při sbírání i zpracování bylin klást velký důraz na šetrnost k životnímu prostředí. Usilují také o používání kvalitních BIO surovin a šetrných postupů nejen u sebe ve firmě. Chovají respekt k tradičním metodám, ale zároveň se nebojí ani inovovat.

Složení 

BIO manioková mouka, voda, BIO extra virgin olivový olej, BIO kokos, BIO dýně, BIO mrkev, vinný kámen, himalájská sůl, BIO měsíček lékařský

Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

Skladování: Na chladném suchém místě.

Země původu: Česká Republika ??

Obsah balení: 100 g 

Výrobce: KVĚTOMLUVA s.r.o., Vlachovice 406, 763 24, Česká Republika, IČO: 107 26 926

Min. trvanlivost: nejméně měsíc od dodání

Parametry
BIO CZ-BIO-001