Květomluva Jablečné kostičky BIO 170 g


Cena
119 Kč


Skladem
ks

Sladké jablečné kostičky v BIO kvalitě, které jsou vhodné do kaší, smoothie misek, dezertů, granoly nebo jen tak na zobání. Dozdobit s nimi můžete i chlebíčky nebo saláty.

Vhodné také při dietě AIP.
Více

Kvalitní česká jablíčka sušená tradičním postupem

Jablečné kostičky v BIO kvalitě jsou šetrně usušená a skvěle vám poslouží nejen do sladkých pokrmů. Ozvláštní slané chlebíčky i saláty nebo je můžete jednoduše použít do vaší fermentované kaše přes noc či na doslazení do perníčkové granoly. Skvěle budou vypadat i jako ozdoba probiotických dezertů nebo dosladí výslednou chuť nejrůznějších koláčů. Vyzkoušejte přidat například do jáhelníku bez cukru pro sladší chuť buď rozmixované na prášek nebo jako kousky společně s čerstvými strouhanými jablky.

Kvalitní BIO suroviny z jihu Valašska

Manželé Fryzelkovi, obyvatelé krásné krajiny Bílých Karpat na jihu Valašska, se věnují s láskou pěstování bylinek a zeleniny v BIO kvalitě. Jejich firma nedávno získala prestižní titul BIO Výrobek roku 2022. Při sběru a zpracování bylin klade jejich tým velký důraz na životní prostředí, přičemž pečlivě vybírají kvalitní BIO suroviny a preferují ekologicky šetrné postupy. S úctou k tradičním metodám si však také troufnou na inovace, spojující moderní přístup s uchováním hodnot a kvality.

Složení Jablečných kostiček

100 % bio jablka

Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku:

Skladování: Skladujte při teplotě od 1°C do 30°C. Balení zkonzumujte po otevření do 2 dnů.

Země původu: Česká Republika

Obsah balení: 170 g 

Výrobce: KVĚTOMLUVA s.r.o., Vlachovice 406, 763 24, Česká Republika, IČO: 107 26 926

Min. trvanlivost: nejméně 10 měsíců od dodání

Parametry
BIO CZ-BIO-001