Sušená moruše černá v BIO kvalitě 200g

Nasládlé malé plody moruše připomínají trochu rozinky. Ale jen trochu, protože je jedí i ti, kteří rozinky výsostně nesnáší. Moruše je skvělá do kaší přes noc, pro přípravu vodního kefíru i jen tak k zobání. Je bohatá na vitamín C a K, vlákninu, antioxidant resveratrol a minerály, jako je železo, a proto je vhodná pro všechny zmrzlíky, co mají pořád studené ruce a nohy. Navíc obsahuje látku moranolin, která zpomaluje vstřebávání sacharidů do krve.
Více >>

Výrobce: NATU

107 Kč s DPH

Skladem
ks

Sušená moruše černá v BIO kvalitě 200g

Nasládlé malé plody moruše připomínají trochu rozinky. Ale jen trochu, protože je jedí i ti, kteří rozinky výsostně nesnáší. Moruše je skvělá do kaší přes noc, pro přípravu vodního kefíru i jen tak k zobání. 

Má vysoký obsah vitaminu C, vitaminu K a řady minerálů, např. železa, vápníku, fosforu i draslíku. Na ovoce má moruše relativně vysokou hladinu bílkovin, spoustu vlákniny a žádný tuk. Jsou významným zdrojem významného resveratrolu, látka obsažená také v červeném víně, která je silný antioxidant. Moruše také obsahuje látku zvanou moranolin, která zpomaluje vstřebávání cukrů a napomáhá tak udržovat zdravou hladinu glukózy v krvi, což je třeba pro zdravě fungující metabolismus. V tradiční čínské medicíně se moruše používají pro zmírnění únavy, pro podporu ledvin a doporučuje se všem zmrzlíkům, co mají pořád studené ruce a nohy.

Zdravá radost.

Hmotnost 200 g

Nutriční hodnoty ve 100 g:
Energetická hodnota 1345kJ/318 kcal
Tuky 3 g - z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g
Sacharidy 63,3 g - z toho cukry 27 g
Bílkoviny 6,1 g
Vláknina 6,1 g
Sůl 0,02 g

Země původu ovoce: Turecko.
Minimální trvanlivost: nejméně 5 měsíců od objednání. Skladujte v suchu do 25°C.

Výrobce: NATU s.r.o., Žatecká 41, Staré město, 110 00 Praha 1, Česká republika IČ: 05669561

Chutná nám v kaších vyráběných z mléčného kefíru.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

hodně neokoukané ovoce
cena

občas nějaká ta stopka, ale vzhledem k druhu, se to dá očekávat

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Lyofilizované ovoce: mrazivá dobrota pro zdraví

Zamilovali jsme se do mrazem sušeného ovoce. Krásně vypadá, vodní a chutná jako čerstvé. Zachovalo si většinu svých vitamínů a minerálů. Na co jsou dobré takové jahody? S čím pomáhají borůvky a s čím moruše? A které ovoce podpoří zdravé opalování? To se dozvíte v tomto článku.

Kontaktujte nás!